Élménybeszámolók

Cirinde kiemelt beszámolói
Cirinde
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
Olaszország
Ravascletto
2009.02.12.
Hali! Jan. 31-től febr 7.-ig voltam Ravasclettoban a családommal. Csodálatos egy hét volt, még mindig hiányzik;). Időjárás tekintetében eléggé vegyes volt: síeltünk térdigérő hótól a tejködön át a szikrázó napsütésig mindenben. A pályák mindig rendben voltak(csak aznap nem nyitottak meg vagy 3-4et amikor este 80centi hó esett) és mivel nem volt annyira jó idő így túl sokan sem voltak(majdnem mindig találtunk üres asztalt a három fenyőben!ahol mellesleg nagyon finom a lasagne nyam nyamXD). Én személy szerint mindennel tökéletesen meg voltam elégedve, alig várom hogy következő évben is ellátogassunk oda!
h i r d e t é s
Te is írnál beszámolót? Nem kell mást tenned, csak regisztrálni, és leírni az élményeidet . A szerkesztőség az informatív írásokat kiemeli és beszámolóként a síterephez csatolja.
h i r d e t é s