Mágneses síléctartó

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3737 élménybeszámolót írt
3737
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mágneses síléctartó
2009.12.12. 09:42
Tényleg nem nagyon van. Nem is értem miért. Mi anno azt hiszem, hogy a hervisben vettük. Egy boltra leltem csak én is a neten aki árul ilyet
http://www.himalaya-taska.hu/node/88
Előzmény: (zseke 76159)
h i r d e t é s