rocker sí

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2093 élménybeszámolót írt
2093
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: rocker sí
2012.03.23. 19:42
A rosszul feltett kérdésem miatt fújtam visszavonulót! Csak nem gondoltad, hogy a síelésről mondanék le "visszavonulóként"?
WFeri
Előzmény: (huligan 137841)
h i r d e t é s