Szlalom

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1482 élménybeszámolót írt
1482
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szlalom
2012.03.04. 17:06
Teljesen komoly! Hulesz ritkán viccel! Én például tök nyugiban fogok sörözni Salczkammergut Trophyn!
Előzmény: (mnkj 136421)
h i r d e t é s